مبلمان اداری, مقالات, میز کانتر منشی

آشنایی با میز کانتر منشی

میز کانتر منشی

آشنایی با میز کانتر منشی

میز کانتر منشی یکی از اصلی ترین فاکتورهای موثر در فضای داخل شرکت ها و ادارات به حساب می آید. کانتر منشی از جمله مبلمان اداری است که بیشتر به چشم می آید پس باید در خرید آن دقت زیادی به خرج دهید تا بتوانید بهترین فضای داخلی و دکوراسیون را برای شرکت خود تدارک ببینید.

انتخاب میز کانتر منشی با استانداردهای مناسب می تواند در جلب رضایت ارباب رجوع تاثیر مثبتی داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با میز کانتر منشی بهتر است با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا بتوانید یک میز منشی مناسب خریداری کنید.

چرا وجود میز منشی مهم است؟

همانطور که در متن بالا به آن اشاره شد یکی از مهمترین قسمت های مهم محیط اداری ، بخش پذیرش آن به حساب می آید. اولین جایی که هر ارباب رجوعی به آن مراجعه می کند میز پذیرش یا همان میز منشی است تا بتواند راهنمایی بابت کاری که به آنجا مراجعه کرده است را دریافت کند.

پس بهتر است در خرید میز کانتر منشی دقت زیادی به خرج دهید تا تاثیر خوبی در اولین مراجعه ارباب رجوع بگذارید و ذهنیت خوبی در ذهن او ایجاد کنید همین ذهنیت خوب باعث می شود که او در مراجعات بعدی هم اگر کاری در این خصوص داشت به شما مراجعه کند. سبک طراحی و مدلی که برای میز منشی انتخاب میکنید باید بسیا مدرن باشد و به طراحی و دکوراسیون شرکت شما هارمونی خاصی ایجاد کند نه اینکه کانتر منشی شکل متفاوت تر از بقیه تجهیزات شرکتتان باشد پس دقتتان را در این زمینه به خرج دهید تا بتوانید بهترین کانتر منشی را انتخاب کنید.

همچنین مورد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که حتما باید به جنس و کیفیت آن توجه کنید که بعد از مدتی استفاده توسط استفاده منشیتان خراب نشود و رنگ و روی آن از بین نرود چون هر کسی با دیدن میز کانتر منشی هم پشیمان می شود و هم اینکه دیگر در مراجعات بعدی هیچ ذوق و شوقی در او دیده نمی شود و اینکه شاید اصلا به شما مراجعه نکند.

مطالب پیشنهادی : 

چگونگی انتخاب مبلمان اداری مناسب

کانتر منشی باید ابعاد مناسبی داشته باشد!

همانطور که تا اینجای مطلب را مطالعه کردید متوجه شدید که منشی در ادراه و سازمان ها میتواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد چون هر کسی که وارد دفتر شما می شود سر راست به میز منشی مراجعه می کند و برای راهنمایی از او کمک می خواهد.

میز منشی باید ابعاد مناسبی داشته باشد تا بتواند از سطح آن استفاده کند و اینکه کشوهای آن زیادی باشد تا بتواند ابزارهای خود را داخل آن ها جای دهد نه اینکه همه ی وسایلش روی میز پخش باشد هرچقدر میز منشی منظم و مرتب باشد در نظر مشتری یا ارباب رجوع نگرش مثبتی ایجاد می کند.

بهتر است برای میز منشی از میزهای مستطیل شکل استفاده کنید و نحوه ی قرار گیری کانتر منشی باید به گونه ای باشد که بتواند به تمام قسمت های مختلف شرکت دسترسی داشته باشد و در دیدش قرار بگیرد.

میز کانتر منشی در طرح ها ، اندازه ها و رنگ های متنوعی وجود دارد که میتوانید آن را به راحتی با دکوراسیون داخلی فضای شرکت تطبیق دهید. تولید مبلمان اداری از جمله کانتر منشی در نیلپن با قیمت و کیفیت بالا انجام می شود که می توانید آن را تهیه کنید.

میز کانتر منشی-تولید کننده مبلمان اداری نیلپن

قرارگیری میز منشی باید چگونه باشد؟

نحوه قرار گیری میز منشی باید طوری باشد که در آن احساس راحتی بکند و تمرکزش فقط روی کارش باید و اینکه میز منشی در کنار در ورودی ، کنار پنجره ، کنار وسایل گرمایشی و سرمایشی نباشد چون ممکن است در عملکردش اختلال ایجاد شود پس میز را از این محیط ها دور کنید.

کانتر منشی باید در موقعیتی قرار گیرد که مشتریان بتوانند به راحتی با او ارتباط برقرار کنند نه اینکه در این ارتباط مشکلی ایجاد شود یا امکان صحبت رو در رو از مخاطب و منشی گرفته شود.

همچنین به این نکته که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند دقت کنید که میز منشی نباید در موقعیتی قرار گیرد که نور از پشت سرش بتابد چون آفتاب به صورت مشتی برخورد می کند و همین موضوع باعث آزار مشتریان می گردد این نکات را جدی بگیرید همچنین باید میز کانتر منشی را جایی قرار دهید که به تمام فضای کاری تسلط داشته باشد.

یک نکته ی دیگری که حتما باید به آن دقت کنید این است که میز منشی باید طوری قرار بگیرد که مراجعه کننده نتواند به اسناد دسترسی داشته باشد و امنیت اسناد و مدارک که روی میز منشی قرار گرفته است حفظ شود.

البته نحوه و مکان قرار گیری کانتر منشی بیشتر بستگی به ابعاد و شکل محیط کار دارد که باید آن را در جای مناسبی قرار دهید.

میز کانتر منشی-مبلمان اداری نیلپن

میز کانتر منشی مورد نظرتان را از ما سفارش دهید !

برای سفارش میز کانتر منشی می توانید با مبلمان اداری نیلپن در ارتباط باشید. تولید کننده مبلمان اداری نیلپن در زمینه ی عرضه ی انواع میز کانتر منشی فعالیت می کنند و همچنین در زمینه ی ساخت و ارائه ی انواع کانتر منشی بهترین خدمات را به شما عرضه می کنند.

برای خرید میز کانتر منشی مورد نظر خود می توانید با ما در ارتباط باشید و طرح و مدلی که مد نظرتان هست را به ما بگویید تا ما بهترین میز کانتر را به شما ارائه کنیم.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *